• ЗДРАВЈЕ И УБАВИНА

    Погледнете ги сите производи од категоријата Убавина и нега и купете си онлајн, брзо и лесно.

  • ТОП ПОНУДА

    ЗДРАВЈЕ И УБАВИНА

    Доколку сакате да направите промена во вашата рутина за нега на лицето, тогаш погледнете ја нашата колекција за нега на лице која нуди брзо подобрување и враќање на младешкиот сјај на кожата.

  • Гледајте ги предметите

    Појасни, Поголеми и Посветли

НОВИ ПРОИЗВОДИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ

ТОП ПОНУДА

ВИДЕНО НА ТВ

СЕ ЗА ДОМА

КУЈНА И ТРПЕЗА

ЗДРАВЈЕ И УБАВИНА

СПОРТ

АКЦИЈА

Одлична колекција на средства за нега на лице и коса

Имаме одлични средства за чистење на лице како маски, тоници и клензери, за длабока хидратација нудиме креми,
серуми и масла за лице, а за одржување на здрава кожа имаме одлични ноќни креми.

Бесплатна достава

За нарачки над 3.000 денари

Брза испорака

1 до 3 работни денови

Online наплата

Сигурна и безбедна наплата

Гарантиран Квалитет

25 години со вас