Activa-T

Original price was: 1.680,00 ден.Current price is: 990,00 ден.

Појас против болки во половината

Бесплатна достава

За нарачки над 3.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Акупресурен систем: за мажи и жени. Елиминирајте ја хроничната болка во грбот, грчеви во задникот, пецкање во нозете, ишијас, лумбаго, фибромијалгија…

Едноставно, удобно и дискретно: ќе треба само да го ставите Activa-T под едно колено и цврсто да го наместите и никој нема да забележи дека го носите под облеката.

Напредна технологија: Врз основа на принципите на активна акупресура, ActivaТ е направен од неопренови и полиестер од најновата генерација.

Природен метод: Терапевтски зaвој за подколено базирано на  принципите на акупресура која делува како аналгетик. Без лекови!

 

Слични продукти