Activix крема 100 ml

790,00 ден

Крема за масажа при вкочанетост, болки и грчеви во мускули.

Понудата вклучува: 1 пакување Activix крема 100 ml

Бесплатна достава

За нарачки над 3.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав:

◎ Масло од семе од куркума

◎ Масло од темјан

◎ Ектракт  од пиперка

◎ Ментол

◎ Масло од еукалиптус

◎ Бадемово масло

Произведено во ЕУ

 

 

Слични продукти