Kolbex 30 капсули

790,00 ден

Додаток на исхрана,

Иновативна комбинација од протеин од  полжав , протеин од матичен млеч Royalactin, растителни екстракти и витамини со четирите најважни компоненти за здравје и потхранување на зглобовите.

Понудата вклучува: 1 пакување Kolbex 30 капсули

Бесплатна достава

За нарачки над 3.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав:

◎ Протеин од полжав – 50 мг

◎ Куркума – 100 мг

◎ Протеин од матичен млеч – 100 мг

◎ Витамин Ц – 20 мг

◎ Витамин Б6 -1.4 мг

◎ Цинк – 10 мг

Произведено во ЕУ

 

 

Слични продукти