Pro V Premium

2.480,00 ден

Со сецкото за овошје и зеленчук лесно ќе ги исецкате сите видови на овошје и зеленчук и ќе ви претставува вистинско задоволство.

Бесплатна достава

За нарачки над 3.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Слични продукти