Reladol гел 100 ml

Original price was: 1.290,00 ден.Current price is: 990,00 ден.

Reladol e гел за локална употреба, со ароми на ментол, направени од совршен спој на интелигентни активни состојки и 100% природни екстракти: меѓу кои висока концентрација на гел од алое вера, уреа, аргинин и овес, ментол и др.

Се нанесува мала количина на местото кое што се третира со блага масажа, при што брзо се упива и навлегува длабоко  смирувајки ги нервите и ги опушта мускулите.

◎ Против болки во вратот и половината

◎ Разладува и опушта
◎ Против вкочанетост

◎ Ишијални болки
◎ Фибромијалгија
◎ Воспаление на тетива
◎ Исчашување
◎ Спортски повреди

 

Понудата вклучува: 1 x пакување Reladol гел 100 ml

Произведено во ЕУ

Бесплатна достава

За нарачки над 3.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Слични продукти