Reladol гел 300 ml

Original price was: 1.990,00 ден.Current price is: 1.590,00 ден.

Reladol e гел за локална употреба, со ароми на ментол, направени од совршен спој на интелигентни активни состојки и 100% природни екстракти: меѓу кои висока концентрација на гел од алое вера, уреа, аргинин и овес и др.

Се нанесува мала количина на местото кое што се третира со блага масажа, при што брзо се упива и навлегува длабоко  смирувајки ги нервите и ги опушта мускулите.

◎ Против болки во вратот и половината

◎ Разладува и опушта
◎ Против вкочанетост

◎ Ишијални болки
◎ Фибромијалгија
◎ Воспаление на тетива
◎ Исчашување
◎ Спортски повреди

 

Понудата вклучува: 1 x пакување 300 ml

Бесплатна достава

За нарачки над 3.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Слични продукти