Activix 30 капсули

790,00 ден

Додаток на исхрана со природни состојки за потхранување на зглобовите

Се конзумира по една капсула на ден со чаша вода

Понудата вклучува: 1 пакување Activix со 30 капсули

 

 

 

Бесплатна достава

За нарачки над 3.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав;

◎ Глукозамин – 450 мг

◎ Екстракт од Куркума – 100 мг

◎ Екстракт од Невен – 50 мг

◎ Екстракт од Темјан – 50 мг

◎ Хијалуронска киселина – 25 мг

◎ Витамин Ц – 12 мг

◎ Колаген тип II – 10 мг

Произведено во ЕУ

 

 

Слични продукти