Livariz

Original price was: 1.490,00 ден.Current price is: 1.290,00 ден.

Livariz,  спреј и крема против проширени вени со природни состојки.

Бесплатна достава

За нарачки над 3.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Слични продукти