Cannabigel гел 100 ml

Original price was: 890,00 ден.Current price is: 590,00 ден.

Релаксирачки гел за масажа на тело со кометички својства.

Содржи CBD:прородна, безбедна и независна компонента.

Содржи Омега 3 и 6: ја негува и подмладува кожата

Понудата вклучува: 1 x пакување Cannabigel 100 ml

Бесплатна достава

За нарачки над 3.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Слични продукти