Helix Posture

1.490,00 ден

Helix Posture е појас за правилно и исправено држење на телото.

Делува против тегоби во вратот, рамениците, ‘рбетот и половината.

Содржи 12 магнети (6 вертикално , 6 хоризонтално)

Направен е од лесен и мек материјал кој  дише.

Понудата вклучува: 1x Helix Posture појас за грб

Величина: универзална

Бесплатна достава

За нарачки над 3.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Слични продукти