Power Zoom Max

1.490,00 ден

◎Моментално зголемување од 160%.

◎ Две вградени LED светла

◎ Иновативен дизајн

◎ Универзален и одговара на секое лице

◎ Висококвалитетни очила отпорни на гребење

Бесплатна достава

За нарачки над 3.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Револуционерни очила, со вградени ЛЕД светла што ќе направат сè поголемо, појасно и посветло токму пред вашите очи, дури и во услови на слаба осветленост, за да можете мирно да уживате во читањето или во сите тие деликатни активности со леснотија.

Понудата вклучува:

2 пара Power Zoom Max очила

2 меки футроли

1 пар Авијатор очила за сонце

1 тврда футрола

Батериите се вклучени во понудата

 

 

 

Слични продукти